בחירה של טפטים לחדר השינה היא תהליך לא מורכב במיוחד שיכול בתוך כמה דקות להפוך את כל חדר השינה לחדר מעוצב, נעים ופסטורלי. 

אך לא כולם באמת יודעים איך לבחור טפטים שיתאימו להם ולכן חשוב לבצע בחירה מושכלת ומוקפדת, ולכך יש לנו מספר טיפים עבורכם. 

5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטפטים המושלמים לחדר השינה

  • הגודל חשוב

כשאתם בוחרים טפטים לחדר שינה מומלץ להתאים את הטפטים לגודל חדר השינה. בחירה של טפטים עם טקסטורה בהירה יהפכו את החדר לקריר, עם זרימה נעימה ומוארת. טפטים בגוונים של שחור, או אפור יגרמו לחדרי שינה גדולים להיראות ממוקדים יותר עם אלמנט של אינטימיות. 

 

  • התאמת עיצוב מלאה

התאימו באופן מלא את הטפטים לעיצוב חדר השינה. אלא אם כן אתם מתכננים לעצב את חדר השינה באמצעות הטפטים, ואז זה כבר עניין אחר. תוכלו תמיד לשלב ריהוט ייחודי, אקססוריז מעניינים וכמובן היתרון הגדול בטפטים הוא שאפשר תמיד לשנות ולהחליף כשרוצים, בלי להסתבך יותר מדי. 

 

  • ריהוט מעוצב 

הבלטת ריהוט באמצעות עיצוב הטפטים הוא דבר שכיח. זה ידוע שבאמצעות חיפויים ובאמצעות טפטים אפשר בקלות לגרום לכך שריהוט מסוים יבלוט יתר על המידה. התייעצו עם אנשי המקצוע הטובים בתחום. מעצבי הפנים ידעו כיצד לתכנן לכם את העיצוב בצורה הטובה ביותר. 

 

  • שמרו על אחידות

על מנת שתוכלו לשמור על אחידות ברמת העיצוב שימו לב לכל אלמנט בחדר השינה, אפילו לריצוף. הריצוף יוכל לסייע לכם להתאים את העיצוב בצורה משמעותית. טפט בעל הדפסים יתאים לריצוף פרקט, טפטים חלקים יתאימו לחדרי שינה בעלי שטיח מקיר לקיר. ואם יש לכם רעיונות ספציפיים משלכם שתרצו להזמין מראש ובהזמנה אישית, בהחלט האופציה קיימת כיום כמעט בכל מקום שממנו תזמינו טפטים. 

טפטים לחדר שינה – שאלות ותשובות

  • האם יש אחריות על המוצר?

אחריות היא דבר שבהחלט צריך להיות קיים ברכישת מוצרים מסוימים, יחד עם זאת, כן חשוב לוודא ולבדוק האם למוצר שאתם רוכשים יש אחריות. בדקו זאת באופן ספציפי, וודאו מה האחריות כוללת ולכמה זמן היא תקפה. 

 

  • האם אפשר להתקין לבד?

התקנת טפטים לבד היא בהחלט אופציה אפשרית, אך אם אינכם מרגישים בטוחים בקשו שאנשי המקצוע יתקינו לכם את הטפטים על מנת שהתהליך יהיה מושלם.