מזל טוב! הגעתם להחלטה לשנות, לשדרג ולשנות את עיצוב הבית. הבעיה היא שכאשר אתם חושבים על הסיטואציה הזאת אתם חוששים שהבית יהפוך לאתר בניה, ואתם לא לגמרי טועים. תלוי באיזה סגנון עיצוב, שינוי, שיפוץ או שדרוג אתם תבחרו. וכאן יש לכם לא מעט אופציות. 

ישנם אלו שבוחרים בשיפוץ כללי שכולל ממש הפיכת הבית לאתר בניה. ישנם אלו שמחליטים לבצע שיפוץ חלקי, כזה שגורם רק להחלפת הדלתות או הריצוף. ישנם אלו שמחליטים לצבוע את הקירות בלבד או רק לשנות עיצוב של פריטי נוי, פריטי אומנות או ריהוט. וישנם אלו המחליטים על שילוב טפטים תלת מימד , וכאן, זוהי החלטה נהדרת שלמעשה לא מצריכה מכם שום דבר פרט לבחירת הטפט המתאים. 

טפט תלת מימד – עולם שלם של עיצוב

בחירת טפט תלת מימד יכולה להתבצע על ידי מה שאתם תחליטו, ויכולה גם להתבצע אחרי שאתם בעצם מתייעצים עם אנשי מקצוע המתמחים בנושא הטפטים. או בנושא העיצוב כמובן. 

כשאתם בוחרים טפטים לעיצוב חדר השינה או הסלון או אפילו המטבח, חדרי האמבטיה והשירותים, תמיד מומלץ לעשות זאת בהתאמה מלאה לעיצוב הבית הכללי. או לעיצוב החלל הספציפי שאותו אתם מתכננים לעצב. 

אתם יכולים לבחור בתמונה כלשהי, בצורות, בסגנון עיצוב קלאסי מודרני, או בסגנון עיצוב כפרי ומחמם. כל מה שתחלמו על מנת שהשגרה בבית 'תשבר' ותקבלו את העיצוב הנעים שעליו אתם חולמים. 

איזה עיצובים יתאימו לכם?

לא סתם ישנם אנשים המתמחים בנושא של עיצוב פנים, כי בעצם לכל חלל בחדר יש עיצוב המתאים לו. תוכלו לעצב את חדר השינה באמצעות טפט תלת מימד בעיצוב פסטורלי של נוף מיוחד, מרפסת למרחבים פתוחים או חלון רומנטי.

את הסלון תוכלו לעצב בעיצוב מחמם וכפרי, או מודרני קריר וזורם. או פשוט להחליט על עיצוב תלת מימד חלק שישתלב בעיצוב הכללי של הבית. 

הסוד הוא בעצם לדעת לשלב את אותו טפט תלת מימד בעיצוב הבית כך שיהיה בהרמוניה מוחלטת. לשם כך תמיד מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. יחד, תוכלו להגיע לעיצוב המושלם שתמיד חלמתם עליו, ועם טפטים באיכות גבוהה לשנים ארוכות.