שינויים ושדרוגים בבית הם תמיד ברכה. אבל מה לעשות שכשאנחנו חושבים על שיפוץ, הברכה נראית קצת יותר כמו כאב ראש.

זאת בדיוק הסיבה שלא מעט אלמנטים הומצאו על מנת להקל עלינו את הסיטואציה. טפטים לקירות, וביניהם גם טפט לרצפה איכותי שיכול להביא לעיצוב חלל הבית באופן מושלם. 

טפטים לרצפה – רוצו על זה

טפט לרצפה הוא אחד מהטרנדים הכי מובילים בעולם העיצוב. הם לא יקרים, שימושיים ומעצבים כל חדר בבית או במשרד בעיצוב חדשני המעניק אווירה ייחודית ומרגשת. 

למי שטרם הבין מה הוא למעשה טפט לרצה, זהו טפט בעל חומר ייחודי וציפוי קשיח שאפשר להדפיס עליו הדפסים שונים, לחתוך אותו במגוון של צורות. ולהתאים את העיצוב שלו לכל בית ולכל בית עסק. טפט רצפה מתאים למגוון של חללים לעיצוב החל מחדרי אמבטיה, ועד למשרדים אולמות, חדרי שינה, חדרי ילדים, גני ילדים, חנויות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועוד ועוד. 

יתרונות טפטים לרצפה

לטפט לרצפה יש יתרונות רבים. אפשר לעצב אותם בהזמנה אישית כך שאפשר להשתמש בהם ברמה פונקציונלית למטרות רבות. אפשר 'לשחק' עם העיצוב של הטפט ברמה שיווקית אם אתם מחפשים טפט לרצפה לבית העסק. 

אם אתם מעצבים חדר אמבטיה, חדר האמבטיה שלכם יהפוך לספא רומנטי תוך דקות ספורות, ואף ימנע החלקה. אם אתם מעצבים את חדר השינה, תוכלו להפוך אותו לכפרי ואינטימי באמצעות הטפטים בקלות. 

הם לא מצריכים אנשי מקצוע להדבקה שלהם, אך אם אתם מרגישים שאתם לא תצליחו לעשות זאת לבד, אל תהססו לשכור שירות מקצועי. 

העלות של הטפט אינה גבוהה כך שאפשר בהחלט ליהנות מעיצובים שונים ומשתנים, הטפט נהדר למיתוג והוא משדרג כל חלל עיצובי זה או אחר. 

הכי טוב גם בבית

אם תהיתם אם אפשר לעצב באמצעות טפט לרצפה רק את חדרי האמבטיה, דעו כי לא רק. כל חדר בבית יכול ליהנות מטפטים לרצפה במגוון של עיצובים. 

קל להוריד אותו, הוא לא משאיר סימני דבק ולמעשה הוא משדרג את כל הבית בכל רגע נתון וגורם לתחושה שנמצאים בבית חדש לגמרי. 

חשוב להקפיד על חומרי גלם איכותיים, עמידים בפני חומרי ניקוי, לחות ומים. ואם אנחנו מדברים על חדרי ילדים, שם כמובן אפשר לשים חומרים שאינם רעילים, ובמקרים מסוימים גם נוגדי החלקה ממש כמו בחדר האמבטיה. 

לטפט עיצובי יש חלק גדול מאד בהתפתחות הילדים, בשל הצורות, עצמאות בפיתוח דמיון, משחק ועוד.