עיצוב דירה למכירה בעזרת מדבקות קיר

הרושם הראשוני שמשאירה דירה למכירה על קונה פוטנציאלי הוא כביר. דירה נאה, שמורה, מעוצבת ומטופחת – בפירוש עשויה להעלות את סיכויי המכירה שלה. אנחנו קודם כל "קונים" עם העיניים. דירה מוזנחת לא מעוררת "תאבון" רב לקנות. לכן, יש חשיבות רבה לעיצוב דירה לפניי מכירה. במידה והדירה היא דירה חדשה מקבלן והתשתיות תקינות ואין שיפוצים גדולים שיש לבצע, אין צורך להכנס לפרויקט עיצוב יקר. שינויים קלים יספיקו יעשו הבדל גדול בנראות המקום. כיצד יכולות מדבקות קיר לעזור בעיצוב דירה למכירה?

יתרונות של עיצוב עם מדבקות קיר

מדבקות קיר הן פתרון יפה, רב-גוני, זמין ונוח לעיצוב של קירות ורהיטים. עיצוב במדבקות קיר הפך בשנים האחרונות לפופולרי ביותר, ואין פלא שכך; היצרנים משביחים יותר ויותר את איכות המדבקות, הן אינן מתקלפות ונדבקות אל הקיר בצורה נקייה ויפה, אינן משאירות לכלוך, קל מאוד להדביק אותן – אין צורך בניסיון קודם או ציוד מיוחד והסרתן מן הקיר אינה פוגעת בו. מגוון הגדלים, הצבעים והעיצובים לבחירה הוא אינסופי, מתוך שלל נושאים – מדבקות קיר משפטי השראה, מדבקות קיר לחדרי תינוקות וילדים,מדבקות קיר חדרי נוער ועוד. אם יש פגמים קלים בקיר, אפשר פשוט לחפות אותם בעזרת המדבקה. המדבקות מתאימות גם לעיצוב רהיטים. היתרון הגדול ביותר של מדבקות קיר הוא התוצר הסופי – לא צריך להבין בעיצוב בכדי להשתמש בהן והתוצאה המתקבלת היא מראה מהוקצע ומעוצב להפליא, שמשנה משמעותית את מראה החלל.

מדבקות קיר לעיצוב דירה למכירה

לאחר שהובנה החשיבות של עיצוב דירה לקראת מכירה, אפשר לעבור לשלב הבא: כיצד אפשר להשתמש במדבקות קיר בשביל לעצב בצורה מקסימלית את הדירה המוצעת למכירה, מבלי להכנס להוצאות גדולות ולפרויקט ארוך ומורכב. הנה מדריך קצר שיעזור לכם:

מדבקת קיר לעיצוב הבית

מילוי חללים ריקים בעזרת מדבקות קיר:

אם יש בדירה חדר שרוקן מריהוט, מדבקות קיר יעזרו ל"מלא" את החלל הריק יהוו מוקד משיכה ויזואלי ו"יפצו" על החסר בריהוט. בחרו מדבקה שמחה, בצבעוניות אופטימית שתעניק לחלל מראה חם.

כיסוי פגמים בעזרת מדבקות קיר:

אם הקיר במצב טוב ולא סובל מבעיות שדורשות שיפוץ, אבל יש בו פגמים קטנים שמפריעים לעין – מדבקות קיר מושלמות לביצוע משימת הכיסוי. הן יעניקו לקיר מראה אחיד ונקי.

רענון רהיטים ישנים בעזרת מדבקות קיר:

מדבקות קיר מתאימות גם לחידוש רהיטים ישנים או בעלי פגמים שטחיים. מדבקות קטנות בתפזורת יתאימו במיוחד לעבודה זו. כך ניתן לכסות פני שטח רבים, בצורה ש"מתחברת" לכדי עיצוב אחיד ויפה. אם יש בכוונתכם לחדש יותר מרהיט אחד בחדר, מומלץ לחשוב על קו עיצובי מקשר, ולבחור מדבקות קיר מאותה המשפחה –  למשל מדבקות פרפרים ופרחים בגווני ורוד וסגול, או שילוב של אלמנטים מעולם הים – מדבקה של צב ים ומדבקה של קונכיות וצדפים. כדאי עדיף להמנע מעודף של אלמנטים שעלול להראות מסורבל ולהעמיס על העיניים.

טפט לרהיטים

התאמת מדבקות הקיר לחדר:

בחדרים גדולים ומרווחים וריקים ניתן להשתמש במדבקה דומננטית או לחליפין לשלב מספר מדבקות בעיצוב. אם הצבעים בחלל חיוורים או נייטרלים, אפשר להיות נועזים עם הצבע של המדבקה – לבחור צבע עז יותר, ש"יקפיץ" את מראה החדר. אם החלל כבר עשיר בצבע, מומלץ לבחור במדבקה בצבע נייטרלי שיתבלט בשקט שלו ולא "יבלע" בחלל הצבעוני.לעומת זאת, בחדרים קטנים יהיה יותר נכון לעשות שימוש במדבקת קיר בגודל פורפורציונלי לחלל, בכדי להימנע מאשלייה של הקטנת החדר יותר מכפי שהוא. מומלץ לבחור במדבקות בצבעים בהירים ש"פותחים" את החלל.

יתרון של עיצוב עם מדבקות קיר עבור הקונים העתידיים:

מעבר לנוחות שבהדבקת מדבקות קיר, פעולה פשוטה שלוקחת מעט זמן ומאמץ לעומת שיפוץ קיר בדרכים נפוצות אחרות, יתרון משמעותי נוסף של מדבקות קיר הוא העובדה כי מדובר בשינוי לא קבוע. ניתן להסיר את המדבקות ללא בעיה, במידה והקונה העתידי ירצה לשפץ בעתיד.