מדבקות קיר משפטים – קירות שמדברים אליכם

חשיבות המילים היא רבה. אנו מצטטים משפטים ופתגמים, גם כאלו מלפניי מאות בשנים, שנחרטו בזיכרון הקולקטיבי של האנושות ומעניקים לבני האדם השראה עד היום. מילים הן לא רק הברות ועיצורים, הן הרבה מעבר לכך. מילים חורצות גורלות, מילים יכולות לחוס, לחמול וגם להרוס. מילים יכולות לנטוע תקווה בלבבות, ולהעלות חיוך או דמעה. משפטי השראה יכולים לעודד, להמריץ ולעורר את האדם. זו כוחה של המילה.

עיצוב קירות עם משפטי השראה – גם עיצוב וגם אמירה

עיצוב קירות באמצעות מדבקות קיר משפטים סחף את עולם עיצוב הפנים זה מכבר, ואין זה פלא. מדובר בשיטת עיצוב יעילה, נקיה וקלה לביצוע, שמתאימה בדיוק למי שמעוניין להפוך את הקירות בבית או במשרד מסתם קירות – למקור השראה של ממש. היתרון בעיצוב קירות עם מדבקות קיר משפטים הוא שכך מרוויחים שניים באחד: גם עיצוב ויזואלי מרשים וגם ערך מוסף של משמעות יותר גדולה. אתם בוחרים את המשפט שמדבר אליכם, את המשפט שמדרבן אתכם ומעורר בכם מוטיבציה, שמעלה חיוך, שמעודד, שמצחיק. את המשפט שתרצו שהאורחים שמגיעים לפגישות במשרדכם יקראו, אולי משפט שיספר כבר על הקיר קצת על ה"אני מאמין" של החברה. את המשפט שיתנוסס על הקיר בסלון או במטבח בבית שלכם, ושיאיר את היום של מי שיקרא אותו.

איך לבחור מדבקת קיר עם משפט השראה? 

  •  על מה קירות המשרד שלכם מספרים ולמי: מה הייתם רוצים שהקירות שלכם יגידו? ולמי הם יגידו את זה? אם אתם מעצבים את המשרד – חשבו, מה אתם רוצים שהעובדים יקראו על הקיר? איזה משפט השראה יתאים לאווירה המשרדית ויוכל לדרבן או להשרות אווירה נעימה בקרב הצוות? ואיזה רושם תרצו להעניק בעזרת משפט ההשראה שיתנוסס על הקיר עבור האורחים המגיעים לפגישות עסקיות במשרד? בחרו מדבקה שתענה הכי טוב על כל השיקולים הללו.
  •  עיצוב הבית עם משפטי השראה: למיקום מדבקת הקיר בבית יש כמובן השפעה על בחירת המשפט. יש משפטי השראה שיתאימו לסלון הבית, ויש משפטים שיתאימו למטבח, או לחדר הילדים. הכי חשוב לבחור מדבקת קיר עם משפט השראה שיתאים לאותו החדר ויתאים לאופי של בני הבית.

דוגמאות למשפטי השראה במדבקות קיר

מדבקות משפטי השראה מגיעות בשלל גוונים, גדלים ועיצובים. לאחר שבחרתם את הצבע הרצוי לכם, הגיע הזמן לחשוב איזה משפט תרצו שיתנוסס על הקיר. הנה מספר דוגמאות של מדבקות קיר עם משפטים כאלו. יש עוד הרבה אפשרויות, הבחירה היא שלכם לטעמכם וצרכיכם:

מדבקות קיר משפטי השראה

דוגמאות למשפטי השראה:

  •         If not us – who? If not now – when?
  •         Remember that happiness is a way to travel, not destination.
  •      If you can dream it – you can do it