מדבקות קיר למטבחים – טרנד חם

אנו אוהבים חדרים מעוצבים בדירתנו. תמיד בעת קניית דירה או שיפוץ, נרצה להעניק לחדר מראה מעוצב ואסתטי בכדי שיהיה נעים לשהות בו. המטבח בבית הנו חדר בו אדם יבלה זמן רב במהלך השבוע – ובעיקר בעקבות כך ירצה מטבח אשר יהיה מעוצב ויראה יפה. ניתן לעצב מטבח במגוון רחב של דרכים ובהחלט שלא חסרות אופציות בכדי לאפשר לכל אדם לבטא את עיצוב המטבח שלו כפי שיחשוק. לדוגמה, מרבית האנשים ישמחו לתלות תמונה על קיר של מטבחים קטנים בכדי לשדרג את המראה ולהעניק תחושה יותר ביתית לחדר זה. תמונות ואומניות יכולות לתת לחדר מראה שונה לחלוטין, שבירה עדינה או תוספת עיצובית שמעניקה אספקט עיצוב משודרג לרוב החדרים. בנוסף, קיימת אופציה של עיצוב באמצעות מדבקות קיר למטבח. מדבקות קיר הן פתרון שמעניק מראה לא פחות יוקרתי או מעוצב מתמונה או מדף עם פסלונים שנוטים לצבור אבק ותופסים מקום בחלל. באמצעות המדבקות אפשר לייצר מראה שונה לחלוטין. אפשר כמובן לשלב מדבקות קיר למטבח עם אלמנטים עיצוביים אחרים והיתרון הבולט שלהן הן שהן יכולות להיות בולטות או להשתלב בחלל ו"להתאים" את עצמן לכל קונספט עיצובי נחשק, תלוי איזו מדבקה בוחרים והיכן בוחרים למקמה. ישנן מדבקות במגוון רחב של סוגים, עיצובים וצבעים. לפניכם כמה אפשרויות לשילוב מדבקות קיר בעיצוב מטבח.

מדבקות קיר למטבח

מדבקות קיר גדולות

באמצעות מדבקות גדולות ניתן להעניק לקיר מראה בולט במיוחד ומרשים. מדבקות גדולות מתאימות לחללים רחבי ידיים, איתם הן מסוגלות "להתמודד" היטב – למלא אותם ולייצר עניין ולשבור מראה ריק ואנמי שעלול להיווצר בחלל גדול שבו חסר מוקד עיצובי מרכזי.

מדבקות קיר למסגור

ישנן מדבקות אשר מיועדות למסגור. מדבקות מסגרת אלו לרוב מגיעות בחלקים או מגולגלות לפי מידה, אשר איתן ניתן להבליט פינות וצדיהם של רהיטים, באמצעות כך ושימוש בצבעים מגוונים ניתן להעניק עיצוב מעניין ומראה חדש לחדר.

מדבקות קיר קונספט

קיימות גם מדבקות אשר הן תפזורת של סוגים שונים של מדבקות, כלומר מגוון רחב של מדבקות פרחים או כוכבים בגדלים ובצורות שונות. באמצעות מדבקות אלו ניתן להקנות לחדר מוטיב כללי שיתפרש על חלקיו השונים ויעניק להם קו עיצובי אחיד. מדבקות קיר בתפורת מתאימות גם לרהיטים וקירות עם פגמים קלים, ויכולות להוות "כיסוי" טוב שעל הדרך גם יתרום פן עיצובי יפה. אפשר להשתמש במדבקות קונספט על מנת להעניק למטבח מראה מגניב וקליל – לפי מוטיב העיצוב הנבחר.

לסיכום, קיים מגוון רחב מאד של מדבקות שמאפשר יצירת עיצובים פשוטים, מורכבים, שטוחים או תלת ממדיים – אשר ישתלבו בחלל או שיבלטו ויהוו מוקד משיכה ויזואלי. אפשר להיות יצירתיים או סטנדרטיים – לפי בחירה וטעם אישי. המראה התקבל יהיה בכל מקרה מהוקצע להפליא, מושך עין והרמוני, ללא צורך במאמץ רב מצדכם, ניסיון קודם או שימוש במכשירים מיוחדים לצורך הדבקת המדבקה. מדבקות קיר הן פתרון מעניין, נוח לכל כיס, שיעניק למטבח שלכם, או לכל חדר אחר שתרצו לעצב, מראה מעניין ועיצוב ייחודי ואישי.