איך לחדש ולעצב קירות בעזרת מדבקות קיר

את קירות הבית אפשר לראות כ"בדי קנבס" ענקיים שבעצם מגדירים ומפרידים את החלל לחדרים. לקירות יש חלק חשוב בעיצוב הבית. הם למעשה המעטפת של כל חדר, ואם מעצבים אותם נכון – הם יכולים ממש להשפיע רבות ואפילו לקבוע את טון העיצוב הכללי של החדר. מדבקות קיר לחידוש עיצוב הקירות הן פתרון מושלם למי שלא רוצה לשבור חסכון, אבל מחפש דרך יפה לעצב קיר במראה מהוקצע ומרשים.מה היתרונות של מדבקות קיר ואיך אפשר לעבוד אתן?לעיצוב במדבקות קיר יתרונות רבים. יצרני המדבקות משפרים את "ביצועי" המדבקה כל הזמן, ומי שמרוויח הוא הלקוח, שמקבל מוצר יפיפה ונוח לעבודה, כזה שמתאים גם למי שאין לא כל ניסיון קודם או כשרון מיוחד.

    • מגוון עצום של מדבקות קיר מעוצבות איכותיות לבחירה:
    • קיים מגוון מדהים של מדבקות קיר מעוצבות בשפע של סגנונות, גדלים וצבעים. אפשר למצוא הכול – מדבקות קיר של משפטי השראה יפים, מדבקות קיר עם דמויות שונות, בעלי חיים, אייקונים, מדבקות קיר לילדים ותינוקות, מדבקות קיר לחדרי נוער, מדבקות עם דוגמאות גיאומטריות, מדבקות מעוצבות של מוטיבים מעולם הצומח, ועוד ועוד. המדבקות עשויות חומר איכותי, ומדבקות טובות לא יתקלפו מהר או ישאירו סימני לכלוך.
    • אין צורך בניסיון קודם בשביל לעבוד עם מדבקות קיר:
    • וגם אין צורך במכשור מיוחד. למעשה, אפשר בהחלט להפוך את הפעולה לפעילות מהנה לכל המשפחה מאחר ובהחלט אפשרי לתת לילדים לעזור בהדבקת ההדבקה. כל שצריך לעשות הוא לעקוב אחר סרטון ההדרכה או ההסבר המצורף, שאינם מסובכים ומראים בדיוק כיצד יש להדביק את המדבקה על הקיר.
מדבקות קיר לחדרי נוער

מדבקות קיר לחדרי נוער

טיפים לחידוש ועיצוב קירות בעזרת מדבקות קיר

כפי שציינו, עיצוב הקירות יכול ממש לקבוע את עיצוב החדר ככלל. אם אתם מעוניינים לעצב את הקירות מחדש, ובוחרים לעשות זאת בשימוש במדבקות קיר, הנה מספר קווים מנחים וטיפים לעיצוב נכון:בחנו את הקיר שאותו אתם מעוניינים לעצב האם מדובר בקיר גדול או בקיר קטן? האם הקיר ריק או אולי עמוס מאוד? חשוב להתבונן בקיר אותו אתם מעוניינים לעצב בעזרת מדבקת קיר.

  • על קיר עמוס לא מומלץ להדביק מדבקה מאוד מקושקשת, בכדי למנוע את "היבלעות" המדבקה בתוך העומס הקיים, או להוסיף עליו יתר על המידה. על קיר כזה מומלץ לשלב מדבקה בעלת עיצוב נקי, משהו יותר סכמטי, אייקוני ופחות ציורי.
  • על קיר גדול וריק מאוד, בחדר בעל עיצוב נקי והרבה חללים ריקים – אפשר להשתמש במדבקה גדולה, אפילו גדולה ממש, וצבעונית. כזו שתהווה את מרכז שימת הלב העיצובית – מאחר ועיצוב החדר אינו "שתלטן" מטבעו.

בחרו מדבקת קיר לחדר התינוק שתתאים גם לילד

 אם אתם מעצבים את הקיר בחדר התינוק, בחרו מדבקה שתגדל איתו עוד כמה שנים. לכו על משהו שיכול להתאים גם לגילאים קצת יותר בגירים – שלוש, ארבע, חמש. ככה המדבקה "תגדל" עם הילד, ולא תיהפך ל"לא מתאימה" מהר.עבדו על קיר נקי ומוכן רצוי להדביק את המדבקה על קיר שמצבו טוב ואתם מרוצים מהמראה שלו, מאחר ולא ניתן אחרי כן להסיר את המדבקות מן הקיר בשלמותם, וכמו כן אי אפשר להדביק את המדבקות שוב לאחר ההסרה. המדבקה לא מסירה את הצבע מהקיר ולא משאירה סימני לכלוך, אך בכל מקרה רצוי מראש לדאוג שהקיר יהא מוכן להדבקה.